BMW M2 s Kovanými Kolesami: Štýlový Upgrade Vzhľadu a Dynamiky

Martin Slanina

Nové kované kolesá, dedené zo sveta motoristického športu, dodávajú kompaktnému športovému vozidlu jedinečný nádych.

Program BMW M Performance Parts nielen zdokonaľuje estetiku športových modelov nemeckého výrobcu, ale prináša aj autentický „motoristický pocit“. Po minuloročnom predstavení širokej škály príslušenstva pre najkompaktnejší model rodiny M, teraz prichádzajú do popredia kované kolesá, ktoré katapultujú M2 na vyšší level konkurencie.

Dedičstvo Motoristického Športu

Nové ľahké kované kolesá, vzniknuté vo svete motoristického športu, kde rýchla výmena kolies zohráva kľúčovú úlohu, poskytujú M2 nielen extra dynamiku, ale aj sofistikovaný štýl. S ich bezprecedentným spojením s nábojom kolesa jednou centrálnou matičkou, namiesto bežných piatich skrutiek, sa pri montáži zaručuje mimoriadne pevné spojenie s krútiacim momentom 930 Nm. Výrazný dizajn v oblasti náboja navyše prispieva k estetickému vylepšeniu celkového vzhľadu vozidla.

Charakteristika M Performance Parts

Kované kolesá s dizajnom Y-spoke v matnej čiernej Jet Black a odstupňovanými veľkosťami (predná náprava 275/35 ZR19, zadná náprava 285/30 ZR20) okrem toho disponujú vyfrézovaným odznakom M Performance, čo dodáva ich vizuálnemu dojmu ešte väčšiu výraznosť. V kombinácii s ďalšími prvkami z katalógu M Performance Parts, ako sú predný splitter, difúzor, prahové lišty, odpruženie s výškovo nastaviteľnými pružinami a športový brzdový systém, sa M2 premení na vozidlo, ktoré by mohlo pokojne súťažiť na pretekárskych okruhoch.

Výkonný Motor a Technológia

Nová generácia M2 poháňa 3,0-litrový radový šesťvalec s biturbo motorom, generujúci výkon 460 koní a maximálny krútiaci moment 550 Nm. Spolu s osemstupňovou automatickou prevodovkou alebo šesťstupňovou manuálnou prevodovkou sa M2 môže pochlubiť zrýchlením z 0 na 100 km/h za 4,1 sekundy a maximálnou rýchlosťou obmedzenou na 250 km/h.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Volkswagen Brand Talks: Nové Modely Tiguan, Passat a Touareg oživili Bratislavu

Bratislava, október 2023 – V skvelej atmosfére a plnej sále sa na Bratislavskom pontóne uskutočnilo podujatie Volkswagen Brand Experience, kde automobilový gigant predstavil svoje najnovšie modely Tiguan, Passat a Touareg. Toto podujatie nechýbalo v kalendári automobilových nadšencov a novinárov, ktorí chceli byť svedkami revolučných inovácií a dizajnových prvkov od jedného […]

Sleduj nás aj na Instagrame a Facebooku!

FB: Carflex IG: Carflex.sk