Cars in the Castle – Budmerice #1: História spojená s automobilovou komunitou

Martin Slanina

Už 20.8.2023 iniciatíva AMTS Slovakia s pomocou redakcie Carflex.sk usporadúva druhú tohto ročnú epizódu seriálu Cars in the Castle, ktorá spája automobilovú komunitu naprieč celým Slovenskom.

Už tretí augustový týždeň sa v malej obci Budmerice uskutoční automobilová akcia, ktorá priláka nadšencov motoristického sveta z celej krajiny, ale aj blízkeho zahraničia. Podujatie, známe pre svoj pohodový program, vždy atraktívne miesto a oddanosť motoristickým záľubám, sľubuje okrem vzrušenia aj pestrý zážitok pre návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Podujatie, sa bude konať v historickom kaštieli Budmerice, ktorý je známy svojou pôvabnou prírodou a očarujúcou architektúrou. V rámci programu nebude chýbať ani možnosť prehliadky kaštieľa, či oddych na slnečnom nádvorí kaštieľa. 

Hlavným bodom programu bude statická výstava automobilov. Na svoje si tu príde každý, keďže nejde len o upravené autá, ale aj historické veterány, americké muscle cars, či športové špeciály, ktoré len tak v premávke neuvidíte. Mnohí majitelia nám na toto podujatie dovezú výnimočné kúsky, ktoré si rozhodne zaslúžia obdiv a uznanie nielen za ich výkonnosť, ale aj za estetiku.

Okrem samotných súťaží o najkrajšie auto budú celý deň v areáli kaštieľa prebiehať rôzne aktivity ako rozhovory, workshopy a podobne. V rámci programu bude prezentovaný aj kútik s RC vozidlami, čo zaujme najmä mladšie ročníky. A pre spestrenie bude možná návšteva Mini ZOO v areáli a dokonca aj jazdy na koni. 

Pri takomto veľkom podujatí nemôže chýbať ani bohatý výber občerstvenia. Návštevníci si budú môcť vychutnať miestne špeciality a pochutiny z rôznych regiónov.

Automobilová akcia v Budmericiach bude jednou z mála motoristických podujatí v kraji a okrese. Okrem zábavy a adrenalínu však podporuje aj vzájomnú výmenu skúseností a stretnutie sa motoristov s rovnakými záľubami. 

Takže, ak ste nadšený motorista, alebo len obdivovateľ krásnych áut a zaujímavých technologických noviniek, automobilová akcia v Budmericiach je miestom, kde nájdete to, čo hľadáte. Poďte sa zabaviť, získať nové zážitky a stretnúť sa s ľuďmi, ktorí zdieľajú ten istý entuziazmus pre automobilový svet. Tešíme sa na vás 20. augusta v Budmericiach!

Ak máte zaujímavé vozidlo, ktoré by ste chceli na podujatí predstaviť, pošlite nám registráciu cez tento link: https://amts.sk/amts-formular/ 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Elektromobily prvýkrát v Európe prekonávajú predaje dízlov

Autá s naftovým motorom sú už desaťročia veľmi populárne v Európe, kde sú ceny benzínu tradične vyššie v porovnaní s mnohými inými regiónmi. Nájsť v Európe lacný malý kompakt, ktorý nie je naftový, bola už nejaký čas náročná úloha a to isté platilo o veľkých sedanoch, najmä v Západnej európe. Dokonca ani […]