Liberty Walk vytvoril svoj vlastný Ford Bronco schopný prekonať aj sériový Ford Raptor!

Martin Slanina

Slávny a extravagantný japonský tuner si rázne trúfa na rýdzo americký 4×4 SUV truck a výsledok vyzerá jednoducho brutálne. Veď pozrite sami…

Liberty Walk je známá firma, ako jedna z najpopulárnejších a najextravagantnejších japonských tunerov, s neskutočným dizajnom a najextrémnejšími bodykitmi s takmer nemožnými rozmermi, uhlami a celkovou extravaganciou, za ktorou sa otočí aj človek, ktorého vôbec nezaujímajú autá.

Nie je však také bežné vidieť Liberty Walk pracovať na americkom 4×4 SUV Trucku, akým je Ford Bronco, a treba povedať, že jeho slávny recept je aj napriek tomu finálne tu! Prekvapivo sa zdá, že ich výsledkom je, až akýsi neoficiálny ale naložený Raptor. Je to práve Bronco, ktoré sa na off-road scéne cíti obzvlášť dobre s rozšírenými blatníkmi a obrovskými kolesami, ktoré by v iných typoch áut nemali až taký dôvod.

Japonský dravec s americkými koreňmi

Tento bodykit vyrobený vo FRP s cenou 3 080 dolárov prináša nový oceľový predný nárazník s otvorom pre navijak, pričom po stranách vidíme niekoľko nových schodíkov pre ľahký prístup, tiež vyrobených z ocele. Aj keď určite prvá vec, ktorá upúta pozornosť, sú jeho obrovské kolesá s hrubými beadlock ráfikmi, ktoré spolu s novými terénnymi pneumatikami zvládnu aj ten najťažší terén. Ide o rozhodne kolosálne vozidlo ako svojou šírkou, tak predovšetkým svojou výškou. Celý tento impozantnejší vzhľad je okorenený aj sadou nálepiek na čelné sklo a zadnú časť Liberty Walk.

Japonci ubezpečujú, že tento set úprav budú ponúkať aj za hranicami. Aj keď sa zdá, že všetku montážnu časť budete musieť absolvovať sami, alebo s pomocou miestneho kutila.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Manhart MH3 3,5 Turbo: BMW M3 E30 s radikálnymi zmenami!

Nemecké klasiky z 80-tych rokov dostávajú pozornosť a šialené úpravy aj v roku 2023. Tentokrát sa na legendárne BMW M3 generácie E30 pozreli nemeckí úpravcovia vozidiel zo spoločnosti Manhart. Najnovší projekt Manhart nemusí byť šálkou čaju pre každého, keďže model BMW M3 generácie E30 je už považovaný za vysoko rešpektovaný […]