Peugeot pozýva na testovanie svojich modelov z domova vďaka virtuálnej realite

Martin Slanina

Peugeot nám umožňuje poznať podrobnosti a technológie všetkých modelov leva, akoby sme boli vo vnútri s okuliarmi RV.

Súčasná situácia väzenia kvôli kríze nás obmedzuje hlavne v bežnom živote. Čo ak som plánoval kúpu nového auta ? Našťastie technológia rieši niektoré z týchto problémov : Ak sa s niekým chceme porozprávať, dokážeme to pomocou ľubovoľnej videokonferenčnej aplikácie a ak nám chýba šoférovanie alebo preteky, môžeme sa uchýliť k čoraz obľúbenejšej simulácii. To však nie je všetko, dokonca aj z nášho domova môžeme testovať autá .

A to, že spoločnosť Peugeot už dlho používa to, čo nazýva zosilnený zážitok Peugeot , riešenie, ktoré nám vďaka virtuálnej realite umožňuje poznať každý z jeho modelov z nášho domova , akoby sme boli za volantom .

Objavte kľúče zvnútra

Tento nápad je pre používateľov k dispozícii dvoma spôsobmi: na jednej strane vďaka špecifickej aplikácii pre Samsung Gear VR poháňanej okuliarmi systému Oculus, aj keď nemáte takéto okuliare na virtuálnu realitu, ale karosériu , tieto známe okuliare sa vyrábajú jednoducho z kartónu. K obsahu sa môžete jednoducho dostať prostredníctvom YouTube.

Na tento účel stačí vstúpiť do časti Virtuálna realita na webovej stránke Peugeot, kde hneď nižšie poznáme každý model značky, či už ide o auto Peugeot 2008, Peugeot 208, Peugeot 308, Peugeot 3008 a jeho hybridný motor, Peugeot 508 aj s jeho nová verzia Hybrid, Peugeot 5008, Peugeot Rifter alebo Peugeot Partner. Kliknutím na „Viac informácií“ pod každým z nich nájdeme všetok obsah, ktorý je k dispozícii pre tento model, ktorý nám ukáže niektoré z technológií, ktoré sú vybavené a ako presne pracujú pri volante, okrem toho, že majú 360 ° pohľad na interiér vozidla máme taktiež pocit akoby sme šoférovali.

Najlepšia vec zo všetkého je, že aj bez týchto zariadení s virtuálnou realitou môžeme ku všetkému obsahu pristupovať prostredníctvom YouTube, dokonca aj z nášho PC . Aj keď táto skúsenosť samozrejme nie je taká pohlcujúca, ako by bola s nasadením okuliarov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Ako zabaviť deti v čase karantény ? predsa omaľovankami...

Veľa ľudí je práve teraz uviaznutých doma, pravdepodobne aj Vy sa len môžete pozerať na obrazovku dovtedy, dokým neklipkáte očami ako Mazda Miata (mx5) . Výrobcovia automobilov a umelci prichádzajú na pomoc tým, že uvoľňujú bezplatné maľovanky, ktoré si ľudia môžu vytlačiť. Niektoré obrázky v našej galérii nižšie orežú pôvodné fotografie […]

Sleduj nás aj na Instagrame a Facebooku!

FB: Carflex IG: Carflex.sk