Prague Car Festival 2019

Martin Slanina
Azda najkrajšia M4 v Prahe

Stance, drift , air ride , ale aj mnoho ďalšieho bolo k videniu dňa 31.08 – 1.9.2019 v Pražských Letňanoch, kde sa konal jeden z najväčších automobilových festivalov v Čechách. Oplatí sa vidieť ?

Stovky exponátov z celej Európy, totálne unikáty. Firmy ktoré ponúkajú tuningové diely, autokozmetika , performance , audiotuning a rôzne ďalšie vylepšenia automobilov. Asi takto by som v skratke opísal túto udalosť.

8:20 – prichádzame do Prahy 9:15 – Berieme taxi z Hlavnej Stanice 9:30 – Obehuje nás Nissan GTR, Ford Mustang a Focus RS (už tu sme vedeli, že ideme správne? ) Pri vstupe do areálu ste mohli vidieť vonkajšiu výstavu ale aj sprievodné programy ako DriftTaxi ,Testovanie od automobilky Kia a rôzne malé sútaže … V halách sme našli viac ako 700 áut, no a dovolíme si povedať, že každé jedno bolo unikátne . Samozrejme nesmieme zabudnúť na súťaž Miss Tuning ale taktiež Escape6 prerábku auta Ford Focus Mk2 pre pätnásťročnú tunerku Terku .

Z nášho pohľadu ide o dokonale organizovanú výstavu áut, ktorú by sme určite privítali aj u nás na Slovensku. Taktiež musíme pochváliť organizovanosť, návštevníkov a držíme palce do budúcna … Dúfajme že tam budeme aj budúci rok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Prague Car Festival 2019