Spoločnosť Hyundai rozširuje záručné krytie, pridáva bezplatnú údržbu

Martin Slanina

Na nových vozidlách bude Hyundai odteraz ponúkať bezplatnú plánovanú údržbu na tri roky / 36 000 míľ. Záruky Hyundai, ktorých platnosť sa skončí čoskoro, sa predĺžia do 30. júna.

  • Táto správa je zatiaľ určená pre US trh
  • Spoločnosť Hyundai teraz ponúka bezplatnú údržbu nových vozidiel na tri roky alebo 36 000 míľ, čo je nezvyčajná ponuka pre výrobcov bez luxusu.
  • Automobilka tiež 6. apríla oznámila, že rozšíri pôvodné záruky, ktoré vypršia v období medzi marcom a júnom, čím im poskytne dátum ukončenia 30. júna.
  • Údržba bude zahŕňať výmenu oleja, výmenu filtra a striedanie pneumatík a začne s modelmi 2020 zakúpenými 1. februára alebo neskôr.

Spoločnosť Hyundai je už známa tým, že má niektoré z najkonkurenčnejších záručných krytí na trhu. Automobilka teraz oznámila, že rozširuje túto ponuku o bezplatnú plánovanú údržbu na tri roky alebo 36 000 míľ na všetky vozidlá Hyundai 2020 zakúpené po 1. februári.

Spoločnosť Hyundai tiež oznámila, že vozidlá so zárukou, ktorá vyprší v období od marca do júna 2020, sa predĺži do 30. júna. Spoločnosť uviedla, že v prípade, že budú mať nárok, budú kontaktovať jednotlivých zákazníkov s podrobnosťami.

Bezplatná údržba zahŕňa výmenu oleja, výmenu filtra a striedanie pneumatík v intervaloch naplánovaných výrobcom. Záručné krytie spoločnosti Hyundai už zahŕňa pôsobivú záruku na hnaciu sústavu 10 rokov alebo 100 000 míľ a obmedzenú záruku, ktorá sa vzťahuje na päť rokov alebo 60 000 míľ, a bezplatná údržba navyše predstavuje významný krok pre výrobcu, ktorý nie je luxusný. Rivals Toyota a Volkswagen ponúkajú bezplatnú údržbu dva roky alebo 25 000 míľ a dva roky alebo 20 000 míľ. Značky GM na začiatku minulého roka zlúčili svoje plány bezplatnej údržby na tri roky alebo 36 000 míľ; teraz GM pokrýva iba prvú údržbu.

Aktualizovaná ponuka dáva spoločnosti Hyundai bezplatnú údržbu do súladu s Volvo , BMW a Genesis, pokiaľ ide o dĺžku pokrytia, pretože všetky ponúkajú tri roky alebo 36 000 míľ. Tieto luxusné značky prekonal Lincoln štyrmi alebo 50 000 míľami a Jaguar , ktorý ponúka bezplatnú údržbu päť rokov alebo 60 000 míľ.

Kia a Hyundai v súčasnosti ponúkajú rovnaké záručné krytie, nepočuli sme však, či Kia rozšíri svoje pokrytie aj na bezplatnú údržbu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Jaguar Land Rover venoval viac ako 150 áut na boj proti koronavírusu

Jaguar Land Rover nasadil na celom svete viac ako 160 vozidiel na podporu organizácií reagujúcich na núdzové situácie počas koronavírusovej krízy. Z nich takmer 60 smeruje do Britského Červeného kríža. 57 vozidiel smerujúcich k Britskému Červenému krížu dodá lieky a jedlo zraniteľným ľuďom po celej Veľkej Británii, ktorí potrebujú ďalšiu podporu […]