Ako tráviť dni v doma? predsa Netflix & chill…

Martin Slanina

Existuje lepší spôsob, ako prekonať toto uväznenie, než si užívať obsah súvisiaci so svetom motorizmu? Ak existuje, nechceme to vedieť… A vďaka popularite platformy Netflix sme sa s vami chceli podeliť o všetky naše najlepšie zoznamy filmov o motoristickom svete. Proti koronavírusu… Plný plyn!

Go Karts (2019)

Choďte na motokáry

Začneme týmto austrálskym filmom, ktorý práve dorazil na Netflix, a stal sa trendom. S jasnou inšpiráciou v Karate Kid, budeme sprevádzať Jacka na jeho dobrodružstvo, aby sa stal národným šampiónom v motokárach. Odporúča sa vidieť s rodinou.

Naše hodnotenie: 7/10

Burn Out (2017)

Vyhorenie - Netflix

Z Austrálie do Francúzska a zo štyroch na dve kolesá. Jazdec na motocykli je nútený využiť svoje schopnosti mimo okruhu, aby ukončil problémy, ktoré prenasledujú matku jeho syna. Akcia nesmie chýbať…

Naše hodnotenie 4/10

Drive (2019)

Drive - Netflix

Počuli ste už o Driverovi? Povedzme, že tento film je zábavnejší kvôli jeho sleaze, ako sa nám snaží údajný bývalý vodič formule 1 sprostredkovať. Tento indický film stojí za pozretie taktiež 🙂

Naše hodnotenie 4/10

Dirt (2018)

Nečistoty - Netflix

Klasický príbeh šéfa offroadového teamu, ktorý sa snaží nasmerovať mladého zlodeja automobilov s množstvom zručností. Spotrebný scenár, v ktorom najlepšia časť spočíva v reálnych scénach terénnych pretekov, ktoré nám predstvujú. Za nás veľmi podarený film.

Naše hodnotenie 9/10

Taxi 1-4

Taxi 2

Áno, filmová sága Taxi, ten šialený francúzsky taxikár a jeho upravený Peugeot, je k dispozícii na Netflixe. Iba s jednou neprítomnosťou, Taxi Express.(1 diel) V každom prípade tu máte aspoň pokračovania…

Naše hodnotenie 8/10 – klasika ako popoluška na štedrý deň 🙂

Wheelman (2017)

Wheelman - Netflix

Frank Grillo ako šofér bankových lupičov. V priebehu lúpeže si uvedomí že ho podrazlili a namiesto peňazí ho čaká guľka do hlavy. A tak začína pretek s časom, kde v stávke nieje len jeho život ale aj život jeho rodiny.

Naše hodnotenie 6/10

Tucker (1988)

Tucker - Netflix

Klasika! Režisér Francis Coppola tento film skrýva oveľa viac, ako sa zdá. Zdá sa však, že hľadanie človeka premení jeho sen na skutočnosť, kde postaví lacné vozidlo proti veľkým výrobcom, čo nie je malý čin.

Naše hodnotenie 7/10

Rýchlo a zbesilo: Špióni na plný plyn

Rýchlo a zbesilo - Netflix

Krátky animovaný seriál. Najmenšia (a nie tak malá) verzia koncepcie Fast & Furious. Animačná séria iba ôsmich krátkych kapitol.

Naše hodnotenie 8/10

Turbo (2013)

Turbo - Netflix

A keďže sme za animáciu … Ako nemôžeme hovoriť o Turbovi? Animovaný film, ktorý vždy odporúčame, veľmi podobné preteku Indianapolis 500. Odporúča sa pre celú rodinu.

Naše hodnotenie 7/10

Senna (2010)

Senna - Netflix

V tejto chvíli málokto nepočul o dokumente o živote Ayrtona Sennu uverejnenom v roku 2010, ktorý zvíťazil nad kritikmi. Jednoducho musíte vidieť. Ayrton Senna bol ozajstná legenda!

Naše hodnotenie 10/10

Rush (2013)

Rush - Netflix

 Film, ktorý sa zameriava na súboj, ktorý zažili Niki Lauda a James Hunt. Rovnako ako Senna, aj tento film sa musí vidieť.

Naše hodnotenie 9/10

F1: Drive to survive

F1 Prežiť

Naozaj ste si mysleli, že zabudneme na dokumentárny film Formuly 1? Práve vydali druhú sezónu, v tomto článku o tom hovoríme už dosť dlho…Už zapínaš?  100% odporúčame. Aspoň nejaký čas strávený s F1 keďže nám už zrušili VC Austrále 🙂

Naše hodnotenie 10/10 – Asi najlepšie zo všetkého čo tu máme…

Pán jazdec (2018)

Pán jazdec

Šoférujete? Gentleman Driver nahliada dovnútra života štyroch vysokopostavených podnikateľov, ktorí taktiež pôsobia ako vodiči pretekárskych automobilov na najvyšších úrovniach pretekárskych automobilov. Celovečerný dokumentárny film réžie Mario Mattei.

Naše hodnotenie 8/10

Ferrari vs. Ford (2017)

24 hodinová vojna

Predtým, ako sa na scéne objavil film Le Mans ’66, sa tento dokument vážnejšie zaoberal vojnou, ktorú Henry Ford a Enzo Ferrari začali a skončili na trati, v najprestížnejšom závode, 24 hodín Le Mans.

Naše hodnotenie 9/10

Williams (2017)

Williams - Netflix

Britský športový dokument, zameraný na kariéru a rodinu jeho legendárneho zakladateľa Sira Franka Williamsa, rozpráva mimoriadny príbeh tímu Williams Formula 1 od jeho vzniku až po súčasnosť. Neprináša vám žiadny úsmev, ale je to dokument, ktorý by mal vidieť každý fanúšik motorov.

Naše hodnotenie 7/10

Apex (2016)

Apex - Netflix

Premýšľali ste niekedy, ako sa vyrába Superšport? Apex vám v tomto dokumente ukáže všetky potrebné kroky.

Naše hodnotenie 8/10

Smash (2017)

Smash - netflix

Vedeli ste, že sa konajú oválne preteky s americkými školskými autobusmi? Je to skutočne svet, ktorý má čo ukázať, rovnako ako tento dokument.

Naše hodnotenie 4/10

Fangio: Muž, ktorý skrotil stroje (2020)

Fangio -Netfix

Aký lepší spôsob je uzavrieť tento zoznam ako s budúcim vydaním? Už 20. Marca by sme mali vidieť dokument o jednom s najlepších pretekárov F1. Juan Manuel Fangio bol argentínsky automobilový pretekár, účastník majstrovstiev sveta formuly 1. Získal 5 majstrovských titulov, z toho 4 v rade za sebou. My sa už nevieme dočkať…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

#mesiacs Audi Q3 2.0 TDI, komfort a kompaktnosť v jednom

Plusy: Vzhľad, Univerzálnosť, Spotreba Mínusy: Chýba lepšia výbava, Predný náhon Verdikt: Slušné mestské vozenie za prijateľnú cenu… Prehľad Audi Q3 je tu už od roku 2012, a vyrába sa dodnes. V roku 2015 dostalo auto nový facelift v podobe nami testovaného auta. Pôsobí ako malé SUV, ale zdanie niekedy môže klamať… […]