BUDÚ Nemecké BEZLIMITNÉ úseky HISTÓRIOU ?

Martin Slanina

Nemecko, krajina neobmedzenej rýchlosti na niektorých diaľniciach. Aj takto poznajú nemecké cesty zväčša majitelia silnejších áut. 

Spolkové ministerstvo dopravy výrazne prízvukuje, že správa je len pracovná verzia a že nič nebolo diskutované, odsúhlasené a dokonca ani prijaté. Celý problém v podstate spočíva v hrozbe pokút zo strany EÚ voči Nemecku, ktoré, zdá sa, nedokáže znížiť emisie skleníkových plynov. Pozorovatelia vnímajú obmedzenie odvetvia dopravy a energetického priemyslu za hlavný kľúč k splneniu cieľov v oblasti zníženia emisií. 

Môj názor je že by to robiť nemali, predsa tých úsekov nieje veľa. To, že to verejnosť vníma negatívne, vníma aj tamojšia vláda . Veríme že sa táto správa nestane realitou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Nový Hyudai i30 Fastback N

Nové N-ko z Českých Nošovíc prekvapilo asi každého . A navyše je praktické …. Hyudai už od začiatku šliape na plné obrátky a odzrkadľuje sa to na výrobe nového športových automobilov. i30 N hothatch je vynikajúce auto, no stále tomu niečo chýbalo … A to práve praktickosť .O výbave sa […]