Auto123 | Cars in the Castle – Bytča #1: História spojená s automobilovou komunitou

Martin Slanina

Bytča – Dňa 10.9.2023 iniciatíva AMTS Slovakia s pomocou redakcie Carflex.sk a partnerom podujatia Auto123 organizujú tretiu tohtoročnú epizódu seriálu Cars in the Castle, ktorá spája automobilovú komunitu naprieč celým Slovenskom. 

Už o pár dní sa v meste Bytča uskutoční automobilová akcia, ktorá priláka nadšencov motoristického sveta z celej krajiny, ale aj blízkeho zahraničia. Podujatie, známe pre svoj pohodový program, vždy atraktívne miesto a oddanosť motoristickým záľubám, sľubuje okrem vzrušenia aj pestrý zážitok pre  návštevníkov všetkých vekových kategórií. 

Celý program sa bude odohrávať v nádvorí Bytčianskeho zámku a Sobášneho  paláca v Bytči, ktorý je známy svojou pôvabnou prírodou a očarujúcou architektúrou. V rámci podujatia nebude chýbať ani možnosť prehliadky Sobášneho paláca, či oddych na slnečnom nádvorí. 

Hlavným bodom tejto udalosti bude statická výstava automobilov. Na svoje si tu príde každý, keďže nejde len o upravené autá, ale aj historické veterány, americké muscle cars, či športové špeciály, ktoré len tak v premávke neuvidíte. Mnohí majitelia nám predstavia svoje výnimočné kúsky, ktoré si rozhodne zaslúžia obdiv a uznanie nielen za ich výkonnosť, ale aj za estetiku. 

Okrem samotných súťaží o najkrajšie auto, budú celý deň v areáli zámku prebiehať rôzne aktivity ako rozhovory, workshopy a podobné sprievodné aktivity. V rámci programu bude prezentovaný aj kútik s RC vozidlami, čo zaujme najmä mladšieročníky. 

Automobilová akcia v Bytči bude jednou z mála motoristických podujatí v kraji a okrese. Okrem zábavy a nových informácií z automobilového sveta však podporuje aj vzájomnú výmenu skúseností a stretnutie sa motoristov s  rovnakými záľubami. 

Takže, ak ste nadšený motorista, alebo len obdivovateľ krásnych áut a zaujímavých technologických noviniek, automobilová akcia Cars in the Castle v Bytči je miestom, kde nájdete to, čo hľadáte. Príďte sa zabaviť, objaviť nové zážitky a stretnúť sa s ľuďmi, ktorí zdieľajú ten istý entuziazmus pre automobilový svet. Tešíme sa na Vás už 10. septembra v Bytči! 

Next Post

Volkswagen California Concept: Pohľad do budúcnosti ikony cestovania

Volkswagen California je synonymom slobody a dobrodružstva na cestách a tento rok oslavuje 35. výročie. Na výstave karavanov v Düsseldorfe, Volkswagen predstavuje svoju víziu budúcnosti s California Concept. Tento prototyp nám ukazuje, ako by mohli vyzerať kempingové autá od značky Volkswagen. California Concept zostáva verný myšlienke multifunkčného vozidla, ktoré je […]

Sleduj nás aj na Instagrame a Facebooku!

FB: Carflex IG: Carflex.sk