Cars in the Castle – Fričovce : Tie najšumnejšie autá rozhodne nechýbali!

Martin Slanina

Minulú nedeľu sme sa zúčastnili akcie Cars in the Castle v malebnom kaštieli Fričovce. Ako to tam vyzeralo?

Organizácia AMTS Slovakia minulú nedeľu 4.6.2023 usporiadala v obci Fričovce už 5. ročník výstavy vozidiel Cars in the Castle v areáli starého Kaštieľa Fričovce.

Na prekvapenie sme tu mali možnosť vidieť všetky druhy vozidiel. Od veteránov a oldtimerov po najnovšie športové a pretekárske vozidlá, ktoré sú aktuálnym trendom Slovenskej automobilovej komunity. Nedeľný program v Kaštieli Fričovce si spríjemnilo mnoho ľudí z celého východného Slovenska a tak atmosféra výstavy vozidiel bola veľmi živá.

Svoje si tam našiel každý

Prihlásených bolo viac ako 70 vozidiel a tak si v rámci rôznorodosti vozidiel na to svoje prišiel azda každý. V rámci programu sa robili rozhovory s majiteľmi vybraných vozidiel a tak aj široká verejnosť mohla získať informácie o vystavených vozidlách.

Slnečné počasie nám spríjemnila chill zóna podniku Medusa Prešov, kde sme si vychutnali veľmi príjemne príchute Sisha´s. Pri prechádzke medzi vozidlami ste mohli zazrieť aj predajný stánok autokozmetiky PPCarss.sk, ktorý sa venujú detailingu vozidiel. No a čo by to bolo za peknú nedeľu, bez vynikajúceho obeda priamo v Reštaurácii kaštieľa Fričovce.

Po 16:00 hodine sme taktiež zazreli prvé výsledky hlasovania na Facebooku o najkrajšie vozidlo akcie Cars in the Castle. S vysokým náskokom a prehľadom v 5. ročníku Fričoviec vyhralo vozidlo Škoda Octavia mk1 Liftback s viac ako 350 bodmi. Gratulujeme!

V rámci TOP 10 vozidiel akcie Cars in the Castle Fričovce porotcovia vyberali veľmi zaujímavé kúsky. Rozhodoval určite nie len celkový vzhľad, ale aj motorizácia, interiérové úpravy a doplnky alebo aj malé detaily, ktoré dokázali autu priniesť exkluzivitu a jedinečnosť.

V neposlednom rade by sme sa chceli poďakovať organizácii AMTS Slovakia za skvelú organizáciu eventu a možnosť odmoderovať ju a podieľať sa tak pri rozvoji a popularizácii automobilovej komunity širokej verejnosti.

Veríme, že všetci účastníci docestovali domov bezpečne a my sa už tešíme na ďalší event organizácie AMTS Slovakia, ktorý by sa mal konať v posledných týždňoch mesiaca Júl v Kaštieli Holič.

Pre aktuálne informácie nezabudnite sledovať Facebookovú stránku AMTS Slovakia alebo Carflex.sk na Instagrame a Facebooku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Volvo EX30: Najmenšie SUV od Volva

Rozširujúc svoju ponuku elektromobilov, Volvo uvádza na trh malé SUV EX30 s elegantným dizajnom, ktoré rozhodne prekvapí svojím výkonom. EX30 je nový model značky Volvo, ktorý má za úlohu zamiešať karty v segmente menších SUV. Teraz sa nebavíme o menších spaľovacích SUV vozidlách ale o elektromobiloch, keďže tento model bude […]