Dacia Jogger Extreme: Vozidlo pre dobrodruhov, ktoré umožňuje pohodlný spánok kdekoľvek!

Tomáš Sojka

Dacia, známa svojimi spoľahlivými vozidlami, práve predstavila svoj najnovší model – Dacia Jogger Extreme. Táto verzia je určená pre tých, ktorí túžia po robustnom vozidle, ktoré im umožní neobmedzené cestovanie a objavovanie prírodných krás. 

Vonkajší dizajn Dacia Jogger Extreme okamžite upúta vašu pozornosť odkazuje na slobodu a široké otvorené priestory, ktoré len čakajú na vaše dobrodružstvá. Ale to nie je všetko. Materiály a inovatívne prvky, ktoré sa nachádzajú v interiéri vozidla, sľubujú skvelé zážitky nielen počas víkendových výletov, ale aj počas dovoleniek.

Jedinečný interiér Dacia Jogger Extreme sa môže pochváliť novým textilným čalúnením s názvom MicroCloud. Systém Extended Grip je štandardne zapracovaný do tohto vozidla, čo zaručuje vynikajúce jazdné vlastnosti aj v náročnom teréne. Ale to nie je všetko, čo robí Dacia Jogger Extreme výnimočným. Ozdobné prvky v medenohnedej farbe a originálne „topografické“ motívy len umocňujú jeho charizmu.

Súprava InNature prináša ešte väčší úžas do Dacia Jogger Extreme. Balíček Sleep-in – prvá položka tejto súpravy, je revolučným riešením pre všetkých cestovateľov. Tento balíček vám umožní prenocovať kdekoľvek chcete v priebehu niekoľkých minút. Namiesto hľadania ubytovania sa môžete rozhodnúť zastaviť priamo pod hviezdnou oblohou.

Ako to funguje? Jednoducho vyklápíte skrinku, ktorá je prispôsobená rozmerom batožinového priestoru vozidla, a vytvoríte veľkú manželskú posteľ s pohodlnym matracom. Výsledkom je rozľahlý priestor s dĺžkou 190 cm, šírkou až 130 cm a výškou 60 cm od matraca po strechu vozidla. To je naozaj priestor na spanie, v ktorom si oddýchnete počas noci. Balíček Sleep-in je k dispozícii pre všetky verzie výbavy 5- a 7-miestneho modelu Jogger a umožňuje premeniť interiér vozidla na spálňu v priebehu niekoľkých minút.

Vonkajší svet je plný dobrodružstiev a teraz môžete byť pripravení na ne vďaka Dacia Jogger Extreme a príslušenstvu InNature. Takže prečo sa nevydať na cestu a objavovať krásy prírody s pocitom domova, kdekoľvek ste?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Škoda Kamiq dostáva facelift: Nový dizajn, technológie a omnoho viac!

Škoda Kamiq, malý crossover od českej automobilky, sa dočkáva upgradu v strede svojho modelového cyklu. Táto modernizácia zahŕňa vylepšenia dizajnu, technologickej výbavy a podvozka. Nový model sa očakáva na trhu koncom tohto roka. Kamiq, ktorý sa prvýkrát predstavil v roku 2019, prichádza teraz na rad s osviežením, aby udržal svoju […]