Fričovce opäť zažijú spojenie automobilového a historického umenia!

Tomáš Sojka

Poradovo piaty ročník podujatia Cars in the Castle začne už túto nedeľu v areáli kaštieľa Fričovce, len pár kilometrov od Prešova.

Sezóna automobilových podujatí je v plnom prúde a nezaostáva ani východné Slovensko. Už túto nedeľu budete mať možnosť vidieť tie najkrajšie a najzaujímavejšie autá slovenskej AMTS scény.

Svoje si tam nájde úplne každý, keďže už teraz organizácia AMTS Slovakia hlási viac ako 70 vozidiel rôznych značiek a úprav. V rámci programu bude viacero súťaží o „najšumnejšie“ vozidlá s hodnotnými výhrami. Tento rok si organizátori pripravili aj chillout zónu, kde si budete môcť oddýchnuť a vychutnať tie najlepšie sisha´s v spolupráci s Medusa Prešov.

Iniciatíva AMTS Slovakia vznikla ako očakávateľný dôsledok dlhoročnej, ukážkovej spolupráce zástupcov auto-tuningových komunít Slovenska a Maďarska a záujmu slovenských spoločností prezentovať a angažovať sa na medzinárodnej scéne, po boku najaktívnejších účastníkov našej automobilovej scény, a aj takto podporiť rozvoj našej automobilovej kultúry.

V skratke, ideálne podujatie na výlet s pekným počasím, skvelou atmosférou a ešte krajšími autami. Rozhodne pri tom nebudeme chýbať. Vidíme sa na Kaštieli Fričovce. Tešíme sa na Vás!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Najbrutálnejší a najextravagantnejší Rolls-Royce aký ste doposiaľ videli!

Návrh, ktorý by ako štandardné vozidlo nikdy neuzrel svetlo sveta, hoci môže byť pre niektorého majetného zákazníka značky výborným podnetom na to, aby sa výroba aspoň jedného exempláru určite podarila. Tento pozoruhodný Rolls-Royce vytvoril Travis Yang, 19-ročný študent dizajnu z Pasadeny, USA. Tento projekt je pre značku nerealizovateľný, ale je to vynikajúce cvičenie […]