Hyundai i30 N Project C zahájil svoj predaj. Kúpou podporíte boj proti rakovine.

Martin Slanina

Slovenský importér značky Hyundai spustil o 12,00 hod. predaj „limitky“ i30 N Project C na Slovensku. 1 zo 600 limitovaných modelov bude v súťaži o predkupné právo. Výťažok z predaja nad jeho cenníkovú cenu bude použitý na boj proti rakovine.

12:00 – Hyundai Slovensko spúšťa predaj upravenej verzie svojho doposiaľ najúspešnejšieho Hot-Hatchu i30 N Project C. Z limitovaného počtu 600 kusov (celosvetovo) sa na Slovenský trh dostanú len 2 kusy. Jedno ostáva spoločnosti Hyundai Slovensko na reklamné a marketingové účely, a druhé putuje do predaja.

Pri tomto aute sa nebude jednať o bežný predaj, ide totiž o súťaž o predkupné právo na nový model i30 N Project C. Ide o akúsi aukciu, cena začína na 39 990 € s DPH, všetko nad túto sumu bude venované organizácii NIE RAKOVINE. 

Náročný zápas s novým, agresívnym vírusom ako krajina a jej obyvatelia zvládame skvele. Preto sme sa teraz rozhodli upriamiť pozornosť na tých, ktorí pomoc potrebujú azda najviac – sú to onkologickí pacienti. Ako partner pacientskej organizácie NIE RAKOVINE, ktorá odvádza fantastickú prácu na poli prevencie, edukácie a pomoci onkologickým pacientom a ich rodinám, ponúkame do predaja náš aktuálne najexkluzívnejší model – i30 N Project C zo 600-kusovej limitovanej edície. Jeho predajom chceme prispieť na boj so zákernou chorobou,“ hovorí o aktivite Marek Kopča, marketing a PR manager Hyundai Motor Slovakia.

Rakovina je obrovská hrozba

Slová o akútnej potrebe boja s onkologickými chorobami zvýrazňujú aj vyjadrenia prezidentky Aliancie NIE RAKOVINE Jany Pifflovej Špankovej: Každý deň na Slovensku pribúda 94 onkologicky chorých a 38 ľudí zomiera. Sú to čísla, ktoré nás nemôžu nechať ľahostajnými.

Hyundai hovorí nie rakovine a pomáha

Slovenský Hyundai podporuje Alianciu NIE RAKOVINE už niekoľko rokov. Súčasťou spolupráce je zabezpečovanie mobility, vďaka ktorej dokážu členovia aliancie vykonávať svoju činnosť na celom území našej krajiny. Predajom modelu Hyundai i30 N Project C chce Hyundai prispieť na zabezpečenie novej makety hrubého čreva.

i30 N Project C je vrcholovou verziou obľúbeného modelu i30 N. Podobne ako bežné N-ko disponuje benzínovým turbomotorom 2,0 T-GDi s výkonom 202 kW (275 k). Vyrába sa ako súčasť 600-kusovej limitovanej edície a exkluzivitu mu tiež dodávajú unikátny športový karbónový paket, ľahké športové kované zliatinové disky, športové škrupinové sedadlá Sabelt či alcantarou čalúnené prvky interiéru.

Project C je skutočnou oslavou prvej generácie mimoriadne úspešného modelu i30 N,“ hovorí o vozidle, ktoré ovládlo predaje v subsegmente tzv. hot-hatchov aj na Slovensku, Marek Kopča z Hyundai Motor Slovakia. „A keďže z limitovanej edície 600 ks máme na Slovensku len dva, rozhodli sme sa jeden z nich ponúknuť na predaj netradičnou formou súťaže. Táto ponuka je určená len vážnemu záujemcovi. i30 N Project C nie je možné u nás získať inak, len prostredníctvom výhry v súťaži o exkluzívne predkupné právo naň. Záujemca o kúpu si sám stanoví cenu, ktorú je ochotný za auto zaplatiť. Rozdiel medzi ňou a cenníkovou cenou venujeme NIE RAKOVINE na novú nadrozmernú maketu hrubého čreva, s ktorou organizácia podniká vzdelávacie turné po celej krajine.“

Súťaž o predkupné právo na model Hyundai i30 N Project C trvá od 20. mája do 14. júna 2020. Záujemca o kúpu tohto vozidla sám navrhuje finálnu cenu, ktorú je pripravený za auto zaplatiť. Tá musí byť rovnaká alebo vyššia ako cenníková (39 990 € s DPH). Do súťaže sa môžu zapojiť fyzické aj právnické osoby iba jeden raz. Hyundai počas trvania súťaže nebude zverejňovať priebežnú výšku ceny vozidla, aby sa predišlo navyšovaniu ceny v posledných minútach trvania súťaže. Všetky podstatné informácie o súťaži a modeli i30 N Project C sú k dispozícii na webovej stránke www.hyundai.sk/project-c.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Volvo začalo obmedzovať rýchlosť svojich automobilov. Takto to odôvodňuje...

Prečo sa spoločnosť Volvo rozhodla obmedziť maximálnu rýchlosť svojich automobilov? Keď nám bolo oznámené v marci 2019 od spoločnosti Volvo, že plánujú obmedziť maximálnu rýchlosť svojich áut na 180 km/h, nechápal som tomu… Spomínali, že toto obmedzenie začne niekedy na začiatku roku 2020, hoci v tom čase to nebolo bližšie […]