Opel Combo Cargo: Technológia a praktickosť s dobrým výhľadom

Martin Slanina

Nemecká automobilová značka Opel nám predstavuje aktualizovaný model svojej úžitkovej dodávky, Opel Combo Cargo. Táto nová verzia zdôrazňuje spojenie technológie a praktickosti, čím ponúka širokú škálu vylepšení a inovácií pre podnikateľov a profesionálov.

Jedným z najvýraznejších prvkov je predná časť vozidla, ktorá nesie ikonickú masku chladiča Vizor a prináša adaptívne LED svetlomety IntelliLux. Tento vizuálny upgrade nie je len estetickým prínosom, ale prispieva aj k vylepšenej viditeľnosti a bezpečnosti. Systém „Dynamic Surround Vision“ s dvoma kamerami umiestnenými nad zadnými dverami a pod spätným zrkadlom spolujazdca dodáva vodičovi presné referencie pri manévrovaní.

Vnútorný priestor Combo Cargo ponúka nielen praktické zmeny, ako nový volant a úplne virtuálny prístrojový panel, ale aj modernú centrálnu obrazovku multimediálneho systému. Výbava obsahuje 18 jazdných asistentov, vrátane inteligentného tempomatu a asistenta udržiavania v jazdnom pruhu.

Najväčšie inovácie sú však viditeľné pri elektrickej variante Combo Cargo Electric. Výkon dosahuje 136 koní, a vďaka 50 kWh batérii a vylepšením dojazdom až 330 kilometrov, je ideálnym riešením pre ekologické a hospodárne prevádzkovanie. S pádlami za volantom je možné jednoducho voliť medzi rôznymi úrovňami rekuperácie energie pri uvoľnení akcelerátora.

Opel Combo Cargo, s touto aktualizáciou a modernými vylepšeniami, prináša spojenie efektívnosti a technológie do sveta ľahkých dodávok, predstavujúc vozidlo pripravené na podnikanie a pripravené čeliť budúcnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Renault vracia pôvodný model Twingo a vytvára svoj najmenší, mestský elektromobil!

Pred niekoľkými rokmi Renault predstavil plán „Renaulution“ a s ním prototyp modelu Renault 5, ktorý sa stal populárnym a čoskoro bude dostupný vo verzii pre sériovú výrobu. Minulý rok spoločnosť rozšírila tento plán elektrifikácie s nádychom nostalgie o vzhľad Renault 4EVER Trophy, ktorý predznamenával príchod budúceho Renaultu 4 v podobe […]

Sleduj nás aj na Instagrame a Facebooku!

FB: Carflex IG: Carflex.sk