Premiérový E-salón v Srdci Šariša, predstavil trendy a unikáty čistého pohonu

Martin Slanina

Prešov, 11 november 2019 -Tento upršaný deň bol v Eperia Shopping Mall čisto elektrický. Historicky prvý e-salón na východe Slovenska pod záštitou cistaenergia.eu ponúkol viacero dopravných prostriedkov ako bicykle, motorky, automobily, ale aj e-kolobežky. Premiérovu akciu navštívila stovka priaznivcov z okolia Prešova ale aj elektrický “ nováčikovia“, ktorý tieto autá objavovali s nemým úžasom.

E-salón predstavil viacero elitných svetových značiek a ich elektromobilov ako: Audi e-Tron, Mercedes-Benz EQC, Európske Auto Roka 2019 Jaguar I-Pace, Tesla X a Model 3, VW e-Golf , KIA e-soul a mnoho dalších … Vrámci výstavnej plochy, ktorá bola v exteriéri ale aj interiéri jedného z najviac zelených nákupných centier nesmeli chýbať ani značky ako Nissan, Škoda, BMW, Hyundai a mnohé iné…

Nielen dopravné prostriedky, ale aj odborné rozhovory

Nielen pútavými expozíciami sa salón snažil zaujať svojich návštevníkov. Pre odbornú verejnosť organizátori pripravili viacero rozhovorov a tématických prednášok, ktoré určite obohatili o nejaké novinky aj automobilového laika.

My takéto podujatia odporúčame navštíviť a veríme, že to nebolo posledný krát, čo sme niečo takéto mali aj u nás v Prešove. Skoro som zabudol dodať… Obchodný dom Eperia Prešov sa taktiež objavila na vrcholných priečkach najekologickejších “ obchoďákov “ v Európe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Tesla Cybertruck: Všetko, čo vieme...

Tesla je sľubný veľký elektrický rad automobilov, veľká vlečná kapacita a brutálne zrýchlenie pre Cybertruck, ale čo ešte vieme? Dizajn Na začiatok vieme, že má hrubé, nedokončené telo z nehrdzavejúcej ocele. Ušľachtilá oceľ vyzerá chladne, ale mohla by predstavovať niekoľko problémov na základe pokusov iných spoločností o to, aby fungovala na […]