Tuning Show Bardejov 2022: Keď sa v historickom cente stretne to najlepšie z tuningovej scény

Martin Slanina

V Sobotu 9.7.2022 sme sa boli pozrieť na Tuningovú show v Bardejove. Ako to tam vyzeralo?

Bardejov, mesto, ktoré spadá pod pamiatkovú ochranu UNESCO a patrí medzi jedno z najzaujímavejších miest na Východnom Slovensku tento víkend zažilo burácanie motorov, skúšku basov, no hlavne okúzlenie vo forme upravených vozidiel, ktoré sa vystavovali v historickom centre mesta.

Tuning show Bardejov patrí medzi najznámejšie automobilové zrazy na Slovensku a to nie len zaujímavým prostredím, ale aj atmosférou a výbornou organizáciou.

A nebolo to inak ani tento rok! Viac ako 140 vozidiel zo Slovenskej ale aj zahraničnej tuningovej scény sa prišlo spolu s majiteľmi predviesť odhadom tisícke divákom a priaznivcom tuningu.

Nechýbali ani sprievodné súťaže ako napríklad najlepší audiosystém, najhlučnejší výfuk, alebo, čo najnižšie položené auto. Samozrejmosťou bola aj súťaž o najkrajšie auto kde rozhodcovia z CZ, SK a PL rozhodovali o tom, kto sa na svojom aute vyhral najviac. Všetky výsledky sme vzhľadom na časovú vyťaženosť nepostrehli, preto veríme, že budú čoskoro uvedené na sociálnych sieťach TSB : link na preklik tu!

Sme radi, že sa po pandemickej situácii na Slovensku znova rozbiehajú akcie tohto typu a veríme, že ich časom bude čoraz viac. Organizátorom ale aj vystavovateľom ďakujeme za výbornú show a tešíme sa na budúci ročník. Tuningu Zdar!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Brabus C 2022 : Keď AMG nestačí, Brabus výkon a komfort pretlačí

Hoci sme v poslednom čase boli svedkami rozširovania biznisu spoločnosti Brabus na iné modely a značky ako napríklad Porsche a jeho model Taycan, Brabus je vždy spojený najmä s Mercedesom. Z času na čas je práve tento úpravca prezentovaný ako dokonalý doplnok alebo alternatíva k verziám AMG modelov s trojcípou hviezdou na kapote. […]