Výstava MOTOCYKEL 2024 : Motorkársky sviatok už budúci týždeň!

Martin Slanina

Priaznivci dvokolesových strojov majú dôvod na radostné očakávanie, pretože sa blíži jedno z najväčších motocyklových podujatí na Slovensku. Od 7. do 10. marca 2024 sa v Bratislavskej Inchebe koná Motocyklová výstava, ktorá prinesie vzrušujúcu kombináciu najnovších modelov motocyklov, technológií a špičkového vybavenia pre milovníkov motocyklov.

Výstavný priestor a Očakávaní Účastníci

Bratislavská Incheba sa opäť stane epicentrom pre milovníkov motocyklov, pričom výstavný priestor bude plný najnovších modelov od popredných svetových výrobcov motocyklov. Návštevníci môžu očakávať vystavené modely od značiek ako Yamaha, Honda, Harley-Davidson, Ducati, BMW a mnoho ďalších. Okrem motocyklov sa na výstave predstavia aj výrobcovia príslušenstva, oblečenia a iných doplnkov pre motocyklistov.

V rámci podujatia budú návštevníci mať možnosť pozrieť si aj motocyklovú show, stretnúť sa s reprezentantmi výrobcov motocyklov a diskutovať o najnovších trendoch a inováciách s odborníkmi z odvetvia. Workshopy a prednášky o bezpečnosti jazdy, zážitkoch na cestách a nových technologických riešeniach doplnia bohatý program výstavy.

Zábava pre všetkých

Motocyklová výstava nie je len o motocykloch, ale aj o spoločenskom zážitku. Návštevníci môžu očakávať rôzne zábavné aktivity, súťaže a vystúpenia od profesionálnych jazdcov. Tento rok sa budú na výstave aj motorkárske legendy ako účastníci rely Dakar Štefan Svitko a Juraj Varga , Pepa Sršeň s projektom Public Enemy, sólocestovateľ a autor viacerých knižných motosprievodcov Pavol “Škorpo” Škorpík a mnoho iných.

Celý program nájdete kliknutím TU : PROGRAM

Vstupenky a Informácie

Vstupenky na Motocyklovú výstavu sú už dostupné online a budú dostupné aj na mieste. Cena vstupeniek sa líši v závislosti od typu vstupu a počtu dní. Pre viac informácií a aktualizácií ohľadom programu a vystavovateľov, návštevníci môžu navštíviť oficiálnu webovú stránku podujatia.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť preskúmať svet motocyklov a objavovať najnovšie inovácie a trendy v tomto vzrušujúcom odvetví. Motocyklová výstava v Bratislave na Inchebe sľubuje vzrušujúce zážitky pre všetkých milovníkov dvokolesových strojov.

Next Post

BMW predstavuje revolučný model BMW i5 Flow NOSTOKANA na veľtrhu umenia Frieze Los Angeles

Na veľtrhu umenia Frieze Los Angeles odhaľuje spoločnosť BMW Group revolučný model BMW i5 Flow NOSTOKANA, spojenie umenia a inovácií, ktoré výrazne posúva hranice technológie zmeny farieb povrchov vozidiel. Toto jedinečné vozidlo je výsledkom spolupráce s juhoafrickou umelkyňou Esther Mahlangu a technologickou spoločnosťou E Ink. Svetová premiéra vozidla sa konala […]