Walkswagen: poKROK k udržateľnej mobilite

Tomáš Sojka

Pri príležitosti európskeho týždňa mobility VW predstavuje nový model WALKSWAGEN, ktorý zosobňuje skutočný poKROK k udržateľnej mobilite.

Volkswagen má záväzok dosiahnuť do roku 2050 uhlíkovú neutralitu, preto podporuje udržateľnú mobilitu a vývoj elektromobilov. Tentokrát VW vydalo model Walkswagen, ktorý je zatiaľ najekologickejší, najlahší, najmenší model aký kedy značka vydala. Taktiež tento model ponúka bezklúčový systém, najtichší chod aký kedy v modeloch VW bol a taktiež je ručne vyrobený na Slovensku.

Walkswagen ale nie je bežný model. Sú to topánky, ktorými VW pozýva na Európsky týždeň mobility. 18. 9. VW vyráža na road trip po Slovenských mestách, kde budú rozdávať WALKSWAGENky úplne zadarmo. Taktiež sa môžete pridať do WALKSWAGEN klubu v aplikácii Strava a trackujte si nachodené kilometre počas Európskeho týždňa mobility. Najaktívnejších chodcov VW odmení WALKSWAGENkami a lider/ka tabuľky nachodených kilometrov získa elektromobil ID.4 na mesiac zadarmo!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Čo znamená nová značka na týchto pneumatikách?

Klasické označenia pneumatík sú tu už dlhú dobu, no ak uvidíte tento piktogram na pneumatike, budete vedieť, že je niečím významnejšia a aj lepšia pre životné prostredie. Pri mnohých príležitostiach sme dali za pravdu, aké ťažké je vybrať si tie správne pneumatiky pre vaše auto, dokonca aj medzi pneumatikami tých najlepších […]

Sleduj nás aj na Instagrame a Facebooku!

FB: Carflex IG: Carflex.sk