Tip na Veľkú noc: BMW ///M Day 2024 – Najväčší zraz vozidiel BMW M v strednej Európe bude už 29. marca na Autodrome Most!

Martin Slanina

Na Veľkonočný piatok 29. marca 2024 prebehne na Autodrome Most v Českej republike ďalší ročník stretnutia majiteľov a fanúšikov vozidiel BMW M – BMW ///M Day 2024. Ôsmy ročník opäť organizuje Czech M Club za podpory lokálneho BMW Group. V tomto roku sa očakáva rekordná účasť presahujúca 200 vozidiel BMW M.

Okrem samotného stretnutia v paddocku Autodromu Most budú mať registrovaní záujemcovia za poplatok 4000 Kč možnosť jázd na okruhu. K dispozícii budú profesionálni BMW inštruktori. Pod taktovkou Šenkýř Motorsport v kooperácii so pretekárskym oddelením BMW Motorsport bude pripravená prezentácia a taxi jazdy v pretekárskych vozidlách BMW M4 GT3 a GT4. K videniu súčasne budú najhorúcejšie novinky z dielne BMW M v podobe napríklad modelov BMW M3 Competition Touring, BMW i7 M70, BMW M4 Competition, BMW X2 M35i alebo BMW XM. Vystavené budú aj všetky tri M motocykle BMW Motorrad: BMW M 1000 XR, BMW M 1000 RR a BMW M 1000 R.

BMW ///M Day 2024 sa otvorí o 9.00 hodine, kedy sa začnú schádzať účastníci, a súčasne začnú dopoludňajšie jazdy na trati. O 13.00 hodine prebehne tradičná spanilá jazda na okruhu. Potom bude okruh až do 18 hodín opäť otvorený pre voľné jazdy.

Registrácia jázd a viac informácií na: czechmclub.cz

Next Post

Hypercar Peugeot 9X8: Pripravený na sezónu 2024 získať ocenenia a triumfy!

Peugeot odhalil novú verziu svojho najnovšieho hyperauta 9X8, ktoré sa zúčastňuje najprestížnejších vytrvalostných pretekov na svete. Tento prepracovaný model sa predstavil s novým dizajnom, ktorý má ešte agresívnejšiu siluetu a iné úpravy, pripravené na tohtoročnú sezónu, kde chce Peugeot získať viac úspechov ako naposledy. Peugeot bol medzi prvými v rade […]